Ice Racing Team Polska

wyścigi motocyklowe na lodzie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Iwanow najlepszy, Kołtakow najskuteczniejszy

Wyniki ósmej rundy Finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata na lodzie:

1. Danił Iwanow (Rosja) - (2,3,3,2,3,3,3) 19
2. Dmitrij Kołtakow (Rosja) - (3,3,3,3,3,3,2) 20
3. Dmitry Chomicewicz (Rosja) - (3,3,2,3,2,2,1) 16
4. Igor Kononow (Rosja) - (3,2,2,3,3,2,0) 15
5. Witalij Chomicewicz (Rosja) - (2,3,1,2,3,1) 12
6. Guenther Bauer (Niemcy) - (2,2,1,2,2,1) 10
7. Franz Zorn (Austria) - (3,2,3,1,w,-) 9
8. Stefan Svensson (Szwecja) - (1,1,2,3,1,0) 8
9. Jan Klatovsky (Czechy) - (0,1,3,1,1) 6
10. Hans Weber (Niemcy) - (1,2,0,w,2) 5
11. Antonin Klatovsky (Czechy) - (0,1,2,w,1) 4
12. Harald Simon (Austria) - (1,1,w,0,2) 4
13. Stefan Pletschacher (Niemcy) - (1,0,0,2,1) 4
14. Daniel Henderson (Szwecja) - (2,0,1,0,0) 3
15. Per-Anders Lindstroem (Szwecja) - (0,0,1,1,0) 2
16. Simon Reitsma (Holandia) - (0,0,0,0,w) 0
17. Max Niedermaier (Niemcy) - NS

 

Danił Iwanow w akcji na lodzie w Assen. Czy w Inzell przyjdzie mu się pożegnać z mistrzoswską koroną?

Bieg po biegu:
1. Zorn, Bauer, Weber, Reitsma
2. Kołtakow, W. Chomicewicz, Svensson, J. Klatovsky
3. D. Chomicewicz, Henderson, Pletschacher, Lindstroem
4. Kononow, Iwanow, Simon, A. Klatovsky
5. Iwanow, Zorn, J. Klatovsky, Pletschacher
6. D. Chomicewicz, Kononow, Svensson, Reitsma
7. W. Chomicewicz, Bauer, A. Klatovsky, Lindstroem
8. Kołtakow, Weber, Simon, Henderson
9. Zorn, Svensson, Lindstroem, Simon (w/u)
10. J. Klatovsky, A. Klatovsky, Henderson, Reitsma
11. D. Kołtakow, Kononow, Bauer, Pletschacher
12. Iwanow, D. Chomicewicz, W. Chomicewicz, Weber
13. Kononow, W. Chomicewicz, Zorn, Henderson
14. Kołtakow, Iwanow, Lindstroem, Reitsma
15. D. Chomicewicz, Bauer, J. Klatovsky, Simon
16. Svensson, Pletschacher, Weber (w), A.Klatovsky (w/u)
17. Kononow, Weber, J. Klatovsky, Lindstroem
18. W. Chomicewicz, Simon, Pletschacher, Reitsma (w)
19. Iwanow, Bauer, Svensson, Henderson
20. Kołtakow, D. Chomicewicz, A. Klatovsky, Zorn (w/u)

Półfinały:
21. Kołtakow, Kononow, Bauer, Zorn (ns)
22. Iwanow, D. Chomicewicz, W. Chomicewicz, Svensson

Finał:
23. Iwanow, Kołtakow, D. Chomicewicz, Kononow

 

Kołtakow tuż tuż tytułu - sobotnie wyniki z Assen

Wyniki i łączna punktacja w IMŚ:
1. Dmitrij Kołtakow (Rosja) - (3,3,3,3,3,3,3) 21(=121)
2. Danił Iwanow (Rosja) - (3,3,3,2,2,2,2) 17 (=99)
3. Dmitrij Chomicewicz (Rosja) - (3,3,2,3,3,3,1) 18 (=103)
4. Igor Kononow (Rosja) - (3,2,3,3,1,2,2) 17 (=105)
5. Witalij Chomicewicz (Rosja) - (2,3,1,2,3,1) 12 (=90)
6. Franz Zorn (Austria) - (2,1,2,3,2,1) 11 (=74)
7. Guenther Bauer (Niemcy) - (2,2,1,2,2,0) 9 (=36)
8. Stefan Svensson (Szwecja) - (2,1,3,2,0,0) 8 (=47)
9. Hans Weber (Niemcy) - (0,2,2,1,1) 6 (=29)
10. Antonin Klatovsky (Czechy) - (1,1,0,0,3) 5 (=43)
11. Daniel Henderson (Szwecja) - (1,2,1,0,1) 5 (=5)
12. Jan Klatovsky (Czechy) - (1,0,0,1,2) 4 (=42)
13. Harald Simon (Austria) - (1,0,2,1,0) 4 (=50)
14. Per-Anders Lindstroem (Szwecja) - (0,0,1,1,0) 2 (=17)
15. Stefan Pletschacher (Niemcy) - (0,1,0,0,1) 2 (=15)
16. Simon Reitsma (Holandia) - (0,0,0,0,0) 0 (rezerwa zawodów)
17. Max Niedermaier (Niemcy) - NS (rezerwa zawodów)

16 punktów przewagi Kołtakowa - to może oznaczać zapewniony tytuł jeszcze przed ostatnią rundą mistrzostw

Bieg po biegu:
1. D. Chomicewicz, Zorn, J. Klatovsky, Lindstroem
2. Kononow, Bauer, A. Klatovsky, Reitsma
3. Iwanow, W. Chomicewicz, Simon, Weber
4. Kołtakow, Svensson, Henderson, Pletschacher
5. Iwanow, Henderson, A. Klatovsky, Lindstroem
6. D. Chomicewicz, Weber, Pletschacher, Reitsma
7. Kołtakow, Kononow, Zorn, Simon
8. W. Chomicewicz, Bauer, Svensson, J. Klatovsky
9. Svensson, Simon, Lindstroem, Reitsma
10. Kołtakow, D. Chomicewicz, W. Chomicewicz, A. Klatovsky
11. Iwanow, Zorn, Bauer, Pletschacher
12. Kononow, Weber, Henderson, J. Klatovsky
13. Kononow, W. Chomicewicz, Lindstroem, Pletschacher
14. D. Chomicewicz, Bauer, Simon, Henderson
15. Zorn, Svensson, Weber, A. Klatovsky
16. Kołtakow, Iwanow, J. Klatovsky, Reitsma
17. Kołtakow, Bauer, Weber, Lindstroem
18. D. Chomicewicz, Iwanow, Kononow, Svensson
19. W. Chomicewicz, Zorn, Henderson, Reitsma
20. A. Klatovsky, J. Klatovsky, Pletschacher, Simon
Półfinały:
21. Kołtakow, Kononow, Zorn, Bauer
22. D. Chomicewicz, Iwanow, W. Chomicewicz, Svensson
Finał:
23. Kołtakow, Iwanow, D. Chomicewicz, Kononow
 

W Assen siódmy odcinek serialu "Grand Prix"

Świetny wczoraj Simon Reitsma dziś pojedzie zamiast kontuzjowanego Rene Stellingwerfa
 
Klasyfikacja przejściowa po sześciu rundach:
1. Dmitrij Kołtakow (Rosja) – 100
2. Igor Kononow (Rosja) – 91
3. Dmitrij Chomicewicz (Rosja) – 85
4. Danił Iwanow (Rosja) – 82
5. Witalij Chomicewicz (Rosja) – 78
6. Franz Zorn (Austria) – 63
7. Harald Simon (Austria) – 46
8. Stefan Svensson (Szwecja) – 39
9. Antonin Klatovsky (Czechy)  - 38
. Jan Klatovsky (Czechy) – 38
11. Guenther Bauer (Niemcy) – 27
12. Hans Weber (Niemcy) – 23
13. Per-Anders Lindstroem (Szwecja) – 15
14. Stefan Pletschacher (Niemcy) – 13
15. Mats Jaerf (Finlandia) – 6
16. Niclas Svensson (Szwecja) – 2.
 

Trzech Szwedów w finale, Daniszewscy w końcówce stawki

17-letni Ove Ledstroem zwyciężył we wczorajszym Roelof Thijs Bokaal, rozegranym na torze w Assen. Na podium stanął wspólnie z rezerwowym zaplanowanych na ten weekend rund finałowych IMŚ i dzierżycielem dzikiej karty na Inzell, Maxem Niedermaierem oraz Jimmym Olsenem.

Bardzo dobrze zaprezentował się jedyny Holender w stawce – Simon Reitsma i w „nagrodę od losu”, po kontuzji Rene Stellingwerfa  podczas treningu, to on pojawi się w gronie szesnastu najlepszych zawodników świata. Bardzo wcześnie z turnieju odpadli Mirosław i Patryk Daniszewscy. Po zajęciu ostatnich lokat w swoich pierwszych biegach przyszło im wspólnie startować w tzw. eliminatorze. Tam, po dojechaniu na metę za Lukasem Volejnikiem i Josefem Kreuzbergerem zakończyli występy.

Wyniki:

Finał A:
1. Ove Ledstroem (Szwecja)
2. Max Niedermaier (Niemcy)
3. Jimmy Olsen (Szwecja)
4. Niclas Svensson (Szwecja)
Finał B:
5. Simon Reitsma (Holandia)
6. Mikael Flodin (Szwecja)
7. Andrej Divis (Czechy)
8. Manfred Seifter (Austria)
Runda czwarta:
9./10. Simon Gartmann (Szwajcaria)
9./10. Charly Ebner (Austria)
11./12. Tomi Tani (Finlandia)
11./12. Martin Posch (Austria)
Runda trzecia:
13./14. Mikko Jetsonen (Finlandia)
13./14. Markus Jell (Niemcy)
15./16. Lukas Hutla (Czechy)
15./16. Mika Kastren (Finlandia)
Runda druga:
17./18. Jo Saetre (Norwegia)
17./18. Lukas Volejnik (Czechy)
19./20. Josef Kreuzberger (Austria)
19./20. Franz Mayerbuechler (Niemcy)
Runda pierwsza:
21./22. Luca Bauer (Niemcy)
21./22. Mirosław Daniszewski (Polska)
23./24. Joakim Stensmo (Szwecja)
23./24. Patryk Daniszewski (Polska)

Bieg po biegu:
1. Ebner, Reitsma, Mayerbuechler, M. Daniszewski
2. Saetre, Jetsonen, Kreuzberger, Stensmo
3. Posch, Kastren, Bauer, P. Daniszewski
4. Gartmann, Flodin, Volejnik, Seifter (w/u)
5. Seifter, Mayerbuechler, Bauer, Stensmo (w/u)
6. Volejnik, Kreuzberger, M. Daniszewski, P. Daniszewski
7. Flodin, Posch, Jetsonen, Ebner (d)
8. Reitsma, Gartmann, Kastren, Saetre
9. Seifter, Jetsonen, Saetre, Kreuzberger
10. Kastren, Ebner jr, Volejnik, Mayerbuechler
11. Olsen, Gartmann, Tani, Flodin (w/u)
12. Niedermaier, Reitsma, Jell, Posch
13. Ledstroem, Seifter, Hutla, Ebner
14. Svensson, Divis, Kastren, Jetsonen
15. Tani, Posch, Jetsonen, Hutla (d)
16. Ebner, Flodin, Jell, Kastren
17. Ledstroem, Olsen, Reitsma, Divis
18. Niedermaier, Svensson, Seifter, Gartmann
19. Reitsma, Flodin, Gartmann, Tani (w/u)
20. Seifter, Divis, Ebner, Posch

Półfinały:
21. Ledstroem, Svensson, Reitsma, Divis
22. Niedermaier, Olsen, Flodin, Seifter

Finał B:
23. Reitsma, Flodin, Divis (w/u), Seifter (w)

Finał A:
24. Ledstroem, Niedermaier, Olsen, Svensson (w/u)

 

Roelof Thijs Bokaal na żywo

Mirosław i Patryk Daniszewscy w akcji już od 19.00
wyniki live na stronie
 

Średnie punktowe Isracingserien - klasyfikacja końcowa

Ze względu na przejęcie od Funbo MS zadania organizacji finału IM Szwecji w Uppsali, klub ze Stroemsund nie będzie gospodarzem drugiego meczu na własnym torze. Oznacza to, że rozgrywki zostają zakończone po siedmiu rundach.

1. Witalij Chomicewicz (Stroemsunds MC) – 3,000
. Danił Iwanow (Stroemsunds MC) – 3,000
. Franz Zorn (Stroemsunds MC) – 3,000
4. Mats Jaerf (Stroemsunds MC) – 2,500
. Antonin Klatovsky (Bockarna) – 2,500
6. Jan Klatovsky (Bockarna) – 2,333
7. Daniel Henderson (Stroemsunds MC) – 2,250
8. Stefan Svensson (OeMK Rundbana) – 2,200
9. Jimmy Olsen (Stroemsunds MC) – 2,192
10. Per-Olof Serenius (SMK Gaevle) – 2,074
11. Niclas Svensson (OeMK Rundbana) – 1,968
12. Ove Ledstroem (OeMK Rundbana) – 1,960
13. Robert Henderson (Stroemsunds MC) – 1,955
14. Martin Haarahiltunen (OeMK Rundbana) – 1,818
15. Mikael Flodin (Stroemsunds MC, Bockarna) – 1,800
16. Rene Stellingwerf (OeMK Rundbana) – 1,750
17. Hansa Olsen (Stroemsunds MC) – 1,714
18. Michael Sjoegren (SMK Gaevle) – 1,615

Najlepszym zawodnikiem rozgrywek, nie licząc grona okazyjnie zapraszanych zagranicznych gwiazd, był Daniel Henderson

19. Andreas Bergstroem (SMK Gaevle) – 1,250
. Tommy Flyktman (Stroemsunds MC) – 1,250
21. Jonas Lindholm (Bockarna) – 1,238
22. Victor Svensson (OeMK Rundbana) – 1,150
23. Per-Anders Lindstroem (SMK Gaevle) – 1,071
24. Rickhard Edlund (SMK Gaevle) – 1,000
. Timo Kankunen (Bockarna) – 1,000
. Ulf Ledstroem (OeMK Rundbana) – 1,000
. Tomi Tani (SMK Gaevle) – 1,000
28. Anders Hakanson (Bockarna) – 0,786
29. Jo Saetre (Bockarna) – 0,750
30. Martin Boerjegren (OeMK Rundbana) – 0,654
31. Henrik Bodin (Stroemsunds MC/OeMK Rundbana) – 0,600
32. Joakim Stensmo (Bockarna/Stroemsunds MC) – 0,450
33.  Conny Fastesson (SMK Gaevle) 0,375
. Johan Lundqvist (Bockarna) – 0,375
35. Emil Bjoerklund (OeMK Rundbana, SMK Gaevle, Bockarna) - 0,267
36. Claude Gadeyne (SMK Gaevle) – 0,250
 


Strona 3 z 176
 

Youtube

Youtube

English version

FWM

SPONSORZY
STRATEGICZNI

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway


 

SPONSORZY
GENERALNI

Sponsorzy Ice Speedway
Sponsorzy Ice Speedway

 

SPONSORZY
GŁÓWNI

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway


 

SPONSORZY

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway


 

PATRONI
MEDIALNI


 

Patronat medialny Ice Speedway

Patronat medialny Ice Speedway

 

Patronat medialny Ice Speedway

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 



sanok_herby ruszkiewicz mosir speedway_sanok podkarpackie pzm sanok